Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 579: | Line 579: | ||
|NUVO (Glendale) | |NUVO (Glendale) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | ||
|- | |||
|2024 | |||
|A-train | |||
|Jazz | |||
|Molly Long | |||
|[[Ellary Day Szyndlar]] <br> [[Isla Gardner]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Madisyn Rose Amos]] <br> [[Hannah Bozer]] <br> [[Harper Peterson]] | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|} | |} | ||