Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 580: | Line 580: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Production Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
|A-train | |A-train | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 590: | Line 590: | ||
|Overpound | |Overpound | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Dana Metz | |||
|[[Elsie Sandall]]<br />[[Hannah Bozer]]<br />[[Oakley Hill]]<br />Jeida Morin<br />Tinley Stosich<br />Tatiana Linscott<br />[[Abigail Riles]]<br />[[Kendyl Miller]]<br />[[Maysen Bosteter]]<br />Isla Gardner<br />Nicole Soto<br />[[Charlotte Allphin]]<br />[[Hadlie Scott]]<br />Kennedy Shay<br />Brooklyn Besch<br />Taylor Poropat | |||
|Jump (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior extended line | |||
|- | |||
|Without wings | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
| | |||
|Jump (Glendale) | |||
|Best of Jump (Junior) | |||
|- | |||
|Big Spender | |||
|Musical theatre | |||
|Chelsea Jennings | |||
| | |||
|Jump (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|Beauty | |||
|Contemporary | |||
|Jessie James | |||
|[[Elsie Sandall]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Hannah Bozer]] <br> [[Harper Peterson]] <br> Isla Gardner <br> Brooklyn Besch <br> [[Gabbi Lujan]] <br> [[Arden Lujan]] <br> [[Kortlynn Rosenbaugh]] <br> [[Abby Honstad]] <br> [[Amaya Weeks]] <br> [[Colby Rich]] | |||
|Jump (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior line | |||
|- | |||
|Esmeralda | |||
|Ballet | |||
| | |||
| | |||
|Jump (Glendale) | |||
|- | |||
|Natural woman | |||
|Lyrical | |||
| | |||
| | | | ||
|Jump (Glendale) | |Jump (Glendale) | ||
| | | | ||