Alexis Alvarez: Difference between revisions
No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 225: | Line 225: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2024 | ||
|Momentary Forgiveness | |Momentary Forgiveness | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 232: | Line 232: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lullaby Dream | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 240: | Line 240: | ||
|24/7 (Phoenix) | |24/7 (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Unravelling | |Unravelling | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | |Jessie James | ||
|NUVO (Provo) | |NUVO (Provo) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|} | |} | ||