Alexis Alvarez: Difference between revisions

No edit summary
>Chlobirdandmads
Line 225: Line 225:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|-
|-
| rowspan="4" |2024
| rowspan="5" |2024
|Momentary Forgiveness  
|Momentary Forgiveness  
|Contemporary
|Contemporary
Line 232: Line 232:
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="2" |Lullaby Dream
| rowspan="3" |Lullaby Dream
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="3" |Contemporary  
| rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]]
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos  
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos  
Line 240: Line 240:
|24/7 (Phoenix)
|24/7 (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|NUVO (Phoenix)
|
|-
|-
|Unravelling  
|Unravelling  
|Contemporary  
|Contemporary  
|
|Jessie James
|NUVO (Provo)
|NUVO (Provo)
|
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|}
|}