Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 775: | Line 775: | ||
|Sway | |Sway | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | |Jazelle Torre | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 786: | Line 786: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|Fragments | |||
|Contemporary ballet | |||
| | |||
|[[Ellary Day Szyndlar]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Amaya Weeks]] <br> [[Claire Flack]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Julia Chavez]] <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Kortlynn Rosenbaugh]] <br> [[Sophia Schiano]] <br> [[Tatiana Linscott]] <br> [[Colby Rich]] <br> [[Arden Lujan]] <br> [[Kylie Bullock]] <br> | |||
|Jump (Phoenix) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen lines | |||
|} | |} | ||