Alexis Alvarez: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 758: Line 758:
|did not place  
|did not place  
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="6" |2025
|TBA
|TBA
|Contemporary  
|Contemporary  
Line 793: Line 793:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Teen lines
|2<sup>nd</sup> in Teen lines
|-
|
|Contemporary
|Chelsea Jennings
|
|Jump (Phoenix)
|
|}
|}