Ava Foley: Difference between revisions
>I give no fricks No edit summary |
>I give no fricks No edit summary |
||
| Line 138: | Line 138: | ||
|Velocity Nationals(Las Vegas) | |Velocity Nationals(Las Vegas) | ||
|4<sup>th</sup> Mini Groups<br />3<sup>rd</sup> in Mini Jazz GRoups<br />Platinum | |4<sup>th</sup> Mini Groups<br />3<sup>rd</sup> in Mini Jazz GRoups<br />Platinum | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Bad Girls | |||
|Jazz | |||
|[[Savy Jean]] | |||
and others | |||
|Radix(Santa Clara) | |||
|didnt place | |||
High Gold | |||
|} | |} | ||