Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 79: | Line 79: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|2016 | ||
|Anchor | | rowspan="2"|Anchor | ||
|Lyrical | | rowspan="2"|Lyrical | ||
|Sarah Headley | | rowspan="2"|Sarah Headley | ||
|Kenna Batty | | rowspan="2"|[[Kenna Batty]] | ||
|Spotlight Dance Cup | |Spotlight Dance Cup | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | |2018 | ||