Ava Lynn Hyppolite: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Stereo Soldier | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lauren Flores | ||
|American Dance Awards | |American Dance Awards | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Act 1 Talent | |||
|Platnum | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
| Line 69: | Line 72: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Act 1 Talent | |Act 1 Talent | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos | |1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Platnum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Better Place | |Better Place | ||