Avery Olson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 172: | Line 172: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
|Everywhere I Go | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Woman | | rowspan="2" |Woman | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||