Arabella Kim: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Ontario) | |Starpower (Ontario) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos|- | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||