Brooke Edwards: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Gamer97Phu
Line 39: Line 39:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3"|2017
| rowspan="4" |2017
| rowspan="3"|Rich & Famous
| rowspan="4" |Rich & Famous
| rowspan="3"|Musical Theater
| rowspan="4" |Musical Theater
| rowspan="3"|
| rowspan="4" |
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 51: Line 51:
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|
|
|-
|Move (Pomona)
|5th in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="5" |2018
| rowspan="5" |2018