Brooke Edwards: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Gamer97Phu |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Rich & Famous | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 51: | Line 51: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Move (Pomona) | |||
|5th in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2018 | | rowspan="5" |2018 | ||