Makenna Taylor: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 53: Line 53:
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Pinnacle Solos
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Pinnacle Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2014
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Circus
| style="text-align: center; " |Circus
| style="text-align: center; " |Open/Specialty
| style="text-align: center; " |Open/Specialty
Line 60: Line 60:
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| style="text-align: center; " |Music Box
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Music Box
| style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Adrenaline
| style="text-align: center; " |Adrenaline
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa)
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015