Makenna Taylor: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 92: Line 92:
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Hyperballad
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Hyperballad
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Open/Specialty
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Open/Specialty
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jennifer Hoffstetter
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jennifer Hoffstetter
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Billings)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Billings)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |AMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)