Finley Aldridge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Primetime (Tulsa) | |Primetime (Tulsa) | ||
| | | | ||
| Line 49: | Line 49: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Showshopper (Oklahoma City) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" | | |||
|Primetime (Tulsa) | |Primetime (Tulsa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 183: | Line 189: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |I Will Wait | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Faith Stoner | ||
|Primetime (Tulsa) | |Primetime (Tulsa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 229: | Line 238: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Here We Come | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Drew England<br />Olivia Brewer | ||
|Primetime (Tulsa) | |Primetime (Tulsa) | ||
| | | | ||
| Line 239: | Line 248: | ||
|Showbiz (Oklahoma City) | |Showbiz (Oklahoma City) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|} | |} | ||
| Line 251: | Line 263: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2017 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="18" |2018 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showbiz (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showshopper (Oklahoma City) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||