Finley Aldridge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 65: Line 65:
|-
|-
| rowspan="8" |2019
| rowspan="8" |2019
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Survive
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Becca Newman
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 80: Line 80:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Taken
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
Line 127: Line 127:
|-
|-
| rowspan="12" |2021
| rowspan="12" |2021
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Jealous
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Becca Newman
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
|
|
Line 148: Line 148:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Because We Don't Know
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |
| rowspan="6" |
|Showbiz (Oklahoma City)
|Showbiz (Oklahoma City)
Line 167: Line 167:
|-
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|-
|2022
|Snowing
|Contemporary
|
|NUVO (Tulsa)
|
|
|}
|}