Francesca O’Brien: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 338: Line 338:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="7" |2024
| rowspan="8" |2024
|
|
|
|
Line 366: Line 366:
|
|
|Sophia Decesare<br />Lexi Deignan<br />Sean Mccabe<br />Sarina Porecca<br />Gabriella Schetelich<br />Scarlet Sperry<br />Liliana Sprich<br />Alyssa Strippoli<br />Samantha Vidal
|Sophia Decesare<br />Lexi Deignan<br />Sean Mccabe<br />Sarina Porecca<br />Gabriella Schetelich<br />Scarlet Sperry<br />Liliana Sprich<br />Alyssa Strippoli<br />Samantha Vidal
|Hall of Fame (Morristown)
|
|-
|
|
|Gemma Alvarez<br />Sophia Decesare<br />Lexi Deignan<br />Sean Mccabe<br />Sarina Porecca<br />Gabriella Schetelich<br />Scarlet Sperry<br />Liliana Sprich<br />Alyssa Strippoli<br />Samantha Vidal
|Hall of Fame (Morristown)
|Hall of Fame (Morristown)
|
|