Giselle Laufer: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|2016 | |||
|Run the World | |||
| | | | ||
|Samantha Salerno<br />Alanna Aguilar<br />Anya Inger<br />Aaliyah Lopez<br />Natalia Navarro<br />Taeya Shvartsman | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|6<sup>th</sup> in Mini Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Baby Rockers | |||
| | | | ||
|Samantha Salerno<br />Anya Inger<br />Natalia Navarro<br />Kayla McGee<br />Gemma Allen<br />Naomi Fletes<br />Lola Shvartsman<br />Taeya Shvartsman | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|9<sup>th</sup> in Mini Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Twist & Shout | |||
| | | | ||
| | |Shayna Salerno<br />Samantha Salerno<br />Jayla Wilcox<br />Liana De Guzman<br />Tatiana Reynoso<br />Lexie Corona<br />Yahali Gonzalez<br />Lola Shvartsman<br />Taeya Shvartsman | ||
| | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Mini Large Groups | ||
|} | |} | ||