Grace Montano: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Solos<br />Miss Showbiz | |2<sup>nd</sup> in Petite Solos<br />Miss Showbiz | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
|Vogue | | rowspan="2" |Vogue | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |KAR (Costa Mesa) | ||
|10<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |10<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||