Gracyn French: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 212: Line 212:
|2021
|2021
|CoverGirl
|CoverGirl
|
|Jazz
|
|
|RADIX (Phoenix)
|RADIX (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Cutting Edge in Ballet
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Cutting Edge in Ballet
|-
|2021
|A Character of Quiet
|Contemporary
|
|JUMP(Provo)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}