Gracyn French: Difference between revisions

>Kuromi
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 210: Line 210:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2021
| rowspan="11" |2021
| rowspan="3" |Cover Girl
| rowspan="3" |Cover Girl
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 223: Line 223:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="4" |A Character of Quiet
| rowspan="6" |A Character of Quiet
| rowspan="4" |Contemporary  
| rowspan="6" |Contemporary  
| rowspan="4" |Zak Schlegel
| rowspan="6" |Zak Schlegel
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
Line 234: Line 234:
|JUMP (Provo)
|JUMP (Provo)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|JUMP (Orlando)
|
|-
|-
|Radix
|Radix
|
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|-
|-