Maddie Ziegler: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
mNo edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 42: Line 42:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2008
|2008
|Daisies and Roses
|Tap
|Matt Saffron
|n/a
|n/a
|-
|To Be a Star
|To Be a Star
|Ballet
|Ballet
Line 1,363: Line 1,357:
| rowspan="2" |Nina Cerniglia<br />[[Nick Dobbs]]<br />[[Nia Frazier]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Kendall Vertes]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />and others
| rowspan="2" |Nina Cerniglia<br />[[Nick Dobbs]]<br />[[Nia Frazier]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Kendall Vertes]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />and others
|Onstage NY (Pittsburgh)
|Onstage NY (Pittsburgh)
|4-(sup>th</sup> in Overall Advanced Junior Division
|4-(sup>th in Overall Advanced Junior Division
|-
|-
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|Sheer Talent (Pittsburgh)