Gracyn French: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Westcoastdancefan821
Line 403: Line 403:
|2<sup>nd</sup> Runner-Up Teen Female Best Dancer
|2<sup>nd</sup> Runner-Up Teen Female Best Dancer
|-
|-
| rowspan="3" |2025
| rowspan="4" |2025
| rowspan="3" |Seduces Me
| rowspan="3" |Seduces Me
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 415: Line 415:
|Radix Nationals (San Diego)
|Radix Nationals (San Diego)
|Top 15 Senior Protégé
|Top 15 Senior Protégé
|-
|El Tango De Roxanne
|Jazz
|[[Molly Long]]
|Press Play (Los Angeles)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|}
|}