Hayden Calder: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 352: | Line 352: | ||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 394: | Line 384: | ||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |School Days | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Addison Arredondo<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />[[Kaylee Townsend]]<br />Memphis Wright | |||
|Hollywood Vibe Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||