Isabella DiBenedetto: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 193: | Line 193: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |Hypnosis | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]] | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (Orlando) | | style="text-align: center; " |24/7 (Orlando) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Contemporary Duets<br />High Gold | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Contemporary Duets<br />High Gold | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Orlando) | | style="text-align: center; " |NUVO (Orlando) | ||
| Line 227: | Line 230: | ||
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2020 | | rowspan="8" style="text-align: center; " |2020 | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |You Are My | | rowspan="3" style="text-align: center; " |You Are My | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Open | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]] | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Ella Dobler]] | ||