Jessica Benitez: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Rookie Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Rookie Solos | ||
|-style="text-align:center;" | |-style="text-align:center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Vol De L' Aime | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|StarQuest (Long Island II) | |StarQuest (Long Island II) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 41: | Line 44: | ||
|Hall of Fame (Long Island) | |Hall of Fame (Long Island) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align:center;" | |||
| rowspan="2"|2018 | |||
| rowspan="2"|Luminous | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Victor Smalley<br />or Angel Armas | |||
|Radix (Meadowlands) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />High Gold | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|JUMP (New York City) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align:center;" | |||
|2019 | |||
|Isolated | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Radix (Boston) | |||
| | |||
|} | |} | ||