Maddie Ziegler: Difference between revisions
| Line 398: | Line 398: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="23" |2013 | ||
|A Dancer is Born | |A Dancer is Born | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 447: | Line 447: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Leaving Berlin | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |unknown | ||
|JUMP (Orlando) | |JUMP (Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
| Line 461: | Line 461: | ||
|Powerhouse (Cincinnati) | |Powerhouse (Cincinnati) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |||
|1st in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
|Sheer Talent (Pittsburgh) | |Sheer Talent (Pittsburgh) | ||
| Line 536: | Line 539: | ||
|[[Abby Lee Miller]] | |[[Abby Lee Miller]] | ||
|Masters of Dance Arts (Buffalo) | |Masters of Dance Arts (Buffalo) | ||
| | |r | ||
|- | |- | ||
|Down My Spine | |Down My Spine | ||