Julia Bailey: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2017 | ||
|Do Your Thing | | rowspan="2"|Do Your Thing | ||
|Jazz | | rowspan="2"|Jazz | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|[[Julia Bailey]]<br />Sofia Bayt<br />Micah Devoe<br />[[Addy Farrell|Addyson Farrell]]<br />Kyra Feigenbaum<br />Jaxon Flores<br />[[Lynsey Foertsch]]<br />[[Sydney Foertsch]]<br />London Geyer<br />[[Ainsley Grey]]<br />[[Joya Haas]]<br />Charlotte Holt<br />[[Jenna Jarboe]]<br />[[Kate Jarboe]]<br />Kayley Johnson<br />Natasha Kanach<br />Mia Miller<br />Marlee Moorehead<br />Camryn O'Maley<br />Abigail Page<br />Kathryn Roth<br />Leila Ruth<br />Sasha Ruth<br />Addison Sampson<br />Logan Smith<br />Audrey States<br />Camille Twitchell<br />Aliya Warren<br />Megan Wilson<br />Isabel Workman<br />Avarie Young | | rowspan="2"|[[Julia Bailey]]<br />Sofia Bayt<br />Micah Devoe<br />[[Addy Farrell|Addyson Farrell]]<br />Kyra Feigenbaum<br />Jaxon Flores<br />[[Lynsey Foertsch]]<br />[[Sydney Foertsch]]<br />London Geyer<br />[[Ainsley Grey]]<br />[[Joya Haas]]<br />Charlotte Holt<br />[[Jenna Jarboe]]<br />[[Kate Jarboe]]<br />Kayley Johnson<br />Natasha Kanach<br />Mia Miller<br />Marlee Moorehead<br />Camryn O'Maley<br />Abigail Page<br />Kathryn Roth<br />Leila Ruth<br />Sasha Ruth<br />Addison Sampson<br />Logan Smith<br />Audrey States<br />Camille Twitchell<br />Aliya Warren<br />Megan Wilson<br />Isabel Workman<br />Avarie Young | ||
|Hall of Fame (St. Louis) | |Hall of Fame (St. Louis) | ||
|1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Lines | |1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Traverse City) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Mr. Worldwide | | rowspan="2"|Mr. Worldwide | ||