Kamri Peterson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 42: Line 42:
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " | Velocity (Provo)
| style="text-align: center; " |Velocity (Provo)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
Line 66: Line 66:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Rain
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Rain
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="7" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 91: Line 91:
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Feel it Still
| style="text-align: center; " |Feel it Still
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary