Kamri Peterson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 185: | Line 185: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist | ||
|- | |- | ||
|NRG | |NRG (Provo) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />1<sup>st</sup> in Teen Contemporary Solos | ||
|- | |- | ||
|NYCDA | |NYCDA (Provo) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|} | |} | ||
| Line 221: | Line 221: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Gotcha | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Hallie Hunt<br />Stella Condie | ||
|NUVO (Salt Lake City) | |NUVO (Salt Lake City) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
|NRG | |NYCDA (Provo) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|- | |||
|NRG (Provo) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios<br />1<sup>st</sup> in Junior Jazz Duos/Trios | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |In a Black Tuxedo | | rowspan="2" |In a Black Tuxedo | ||