Kate Jarboe: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 78: | Line 78: | ||
===Duets/Trios=== | ===Duets/Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Move | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Karla Curatolo | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|[[Julia Bailey]]<br />[[Addy Farrell]] | ||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Indianapolis II) | |StarQuest (Indianapolis II) | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Duet/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (St. Charles) | |||
|2<sup>nd</sup> in Petite Duet/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower Battle of the Stars | |||
|2<sup>nd</sup> in Petite Duet/Trios | |2<sup>nd</sup> in Petite Duet/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||