Kendall Stone: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|Countdown (Phoenix) | |Countdown (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="16" |2022 | |||
| rowspan="8" |Tough Lover | |||
| rowspan="8" |Jazz | |||
| rowspan="8" | | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside 2) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim 2) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="8" |Never Let Me Go | |||
| rowspan="8" |Contemporary | |||
| rowspan="8" | | |||
|KAR (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside 2) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim 2) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="8" |2023 | |||
| rowspan="4" |Zero Million | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |He's a Dream | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Upland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||