Kennie Shen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 201: | Line 201: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2016 | |||
| | |||
| | |||
|Aubrie Heyer<br />Peyton Lessard<br />Emily Madden<br />Cami Sa | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Aubrie Heyer<br />Peyton Lessard<br />Emily Madden<br />Cami Sa | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Sebastian Jozuka<br />Peyton Lessard<br />Emily Madden<br />Cami Sa<br />Danielle Silver | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Aubrie Heyer<br />Sebastian Jozuka<br />Peyton Lessard<br />Ethan Mather<br />Harbor Miller | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Katelyn Brenier<br />Italy Burch<br />Emma Christie<br />Aubrie Heyer<br />Alexa Jozuka<br />Sebastian Jozuka<br />Peyton Lessard<br />Emily Madden<br />[[Emma Mather]]<br />Scarlette Palacios<br />Diego Pasillas<br />Cami Sa<br />Danielle Silver | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | | rowspan="2" |2017 | ||