Kya Massimino: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Orlando) | |NUVO (Orlando) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix (Tampa) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br>Runner-Up for Mini Female Core Performer | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||