Kya Massimino: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 393: | Line 393: | ||
|New York (Finals) | |New York (Finals) | ||
|Top 40 | |Top 40 | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2025 | |||
|La Fille Mal Gardee | |||
|Classical | |||
|Taras Domitro and Adiarys Almeida | |||
|Tampa | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Tampa | |||
|Top 24 | |||
|} | |} | ||