Kylie Kaminsky: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 42: Line 42:
|-
|-
| rowspan="7" |2020
| rowspan="7" |2020
|Bang Bang
|
|Nick Meola
|Jump (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|-
| rowspan="2" |Deserted
| rowspan="2" |Deserted
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
Line 50: Line 56:
|NYCDA (Los Angeles)
|NYCDA (Los Angeles)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
|Bang Bang
|
|Nick Meola
|Jump (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP
|-
|-
| rowspan="4" |Destruction
| rowspan="4" |Destruction