Kylie Kaminsky: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2020 | | rowspan="7" |2020 | ||
|Bang Bang | |||
| | |||
|Nick Meola | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female JUMP VIP | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Deserted | | rowspan="2" |Deserted | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| Line 50: | Line 56: | ||
|NYCDA (Los Angeles) | |NYCDA (Los Angeles) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |Destruction | | rowspan="4" |Destruction | ||