Leighton Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2020 | |||
|What a Feeling | |||
|Lyrical | |||
|Rachel Miller | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
|10<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||