Leighton Werner: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 86: | Line 86: | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under | |||
|- | |- | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|Showbiz ( | |Showbiz Nationals (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||