Leila Winker: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 92: | Line 92: | ||
| style="text-align: center; " |1st overall | | style="text-align: center; " |1st overall | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |My Boyfriend's Back | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Petite Small Group Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Applause Talent Nationals (Indianapolis) | | style="text-align: center; " |Applause Talent Nationals (Indianapolis) | ||
| style="text-align: center; " |1st overall | | style="text-align: center; " |1st overall | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Applause Talent (Holt) | | style="text-align: center; " |Applause Talent (Holt) | ||
| style="text-align: center; " |1st overall | | style="text-align: center; " |1st overall | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Precision Arts (Grand Rapids) | |||
| style="text-align: center; " |1st overall | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Encore (Fowlerville) | | style="text-align: center; " |Encore (Fowlerville) | ||
| Line 152: | Line 153: | ||
| style="text-align: center; " |1st overall | | style="text-align: center; " |1st overall | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Loves Forever | | style="text-align: center; " |Loves Forever | ||
| style="text-align: center; " |Mini Lyrical | | style="text-align: center; " |Mini Lyrical | ||
| Line 158: | Line 159: | ||
| style="text-align: center; " |2nd overall, 11 o'clock award | | style="text-align: center; " |2nd overall, 11 o'clock award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Candyman | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Mini Open | ||
| style="text-align: center; " |ASH Nationals (Orlando) | | style="text-align: center; " |ASH Nationals (Orlando) | ||
| style="text-align: center; " |1st overall AIT group | | style="text-align: center; " |1st overall AIT group | ||
|- | |||
Judges' Pick | | style="text-align: center; " |ASH (Nashville) | ||
| style="text-align: center; " |Judges' Pick | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz | | style="text-align: center; " |Showbiz | ||