Leila Winker: Difference between revisions
| Line 86: | Line 86: | ||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade (Nashville) | | style="text-align: center; " |Talent on Parade (Nashville) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Competitive Duets/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Competitive Duets/Trios | ||
|- | |||
|2018-19 | |||
|Battle | |||
|Radix (Atlanta) | |||
|2nd place | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|24seven (Atlanta) | |||
|2nd place | |||
|} | |} | ||