Leila Winker: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 97: | Line 97: | ||
| style="text-align:center;"|Radix (Atlanta) | | style="text-align:center;"|Radix (Atlanta) | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge | ||
|- | |||
|2021 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||