Leila Winker: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 139: | Line 139: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Unreality | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|24/7 (Knoxville) | |24/7 (Knoxville) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Female Non-Stop Dancer | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Female Non-Stop Dancer | ||
|- | |||
|JUMP (St. Louis) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Junior Female JUMP VIP | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Memphis) | |NUVO (Memphis) | ||