Leila Winker: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 139: Line 139:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="3" |2022
| rowspan="2" |Unreality
| rowspan="3" |Unreality
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|24/7 (Knoxville)
|24/7 (Knoxville)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Female Non-Stop Dancer
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Female Non-Stop Dancer
|-
|JUMP (St. Louis)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Junior Female JUMP VIP
|-
|-
|NUVO (Memphis)
|NUVO (Memphis)