Leila Winker: Difference between revisions
| Line 101: | Line 101: | ||
|Radix (Atlanta) | |Radix (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge | |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />On the Edge | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|The Dance Awards Live | |||
|Top Ten Mini Best Dancer | |||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |2021 | | rowspan="11" |2021 | ||