Vanessa Soto: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
|1<sup>st</sup> in 6 & Younger Solos | |1<sup>st</sup> in 6 & Younger Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017-9 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Beauty | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Groups | |3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Diamond Solos (2019)<br />Best Costume | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||