Vanessa Soto: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 101: Line 101:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
| rowspan="2"|2017
|You're the One
| rowspan="2"|You're the One
|
| rowspan="2"|
|
| rowspan="2"|[[Alexis Jennings|Alexis]] & [[Arielle Jennings]]
|Gage Davis
| rowspan="2"|Gage Davis
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Advanced Duets
|2<sup>nd</sup> in Mini Advanced Duets
|-style="text-align: center; "
|Showstopper WCF
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018-9
| rowspan="2"|2018-9
| rowspan="2"|We Can Do Anything
| rowspan="2"|We Can Do Anything
| rowspan="2"|Open
| rowspan="2"|Open
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|[[Alexis Jennings]]
| rowspan="2"|Gage Davis
| rowspan="2"|Gage Davis
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)