Vanessa Soto: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2017-9 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Beauty | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |[[Arielle Jennings]] | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Competitive Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Competitive Solos | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) 2018 | ||
|4<sup>th</sup> in Secondary 8 & Under Solos | |4<sup>th</sup> in Secondary 8 & Under Solos | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) 2019 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |KAR Nationals (Anaheim) | ||