Vanessa Soto: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 344: | Line 344: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2024 | ||
| rowspan=" | |Amen | ||
| rowspan=" | |Contemporary | ||
| rowspan=" | | | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Rain | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
| rowspan="5" |[[Brynn Rumfallo]] | |||
|KAR (Mesa) (1) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (2) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (San Francisco) | |Radix (San Francisco) | ||
| | | | ||
| Line 354: | Line 369: | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |4<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Bleeding | ||
| | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Mesa) (1) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (2) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |If They Could | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Chelsea Sebes | |||
|KAR (Mesa) (1) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (1) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="12" |2025 | |||
| rowspan="3" |Sway | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Mesa) (1) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) (2) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Immortal | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | |||
|KAR (Mesa) (2) | |KAR (Mesa) (2) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance | |2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Love in the Dark | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|KAR (Mesa) (1) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (2) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |Cloaked by<br />Raven Wings | | rowspan="4" |Cloaked by<br />Raven Wings | ||