Vanessa Soto: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 393: | Line 393: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2025 | ||
| rowspan="3" |Sway | | rowspan="3" |Sway | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" | | ||
|Rainbow | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (1) | |KAR (Mesa) (1) | ||
| | | | ||
| Line 403: | Line 406: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |Immortal | ||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|Rainbow | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) (2)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1831/act/592/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2025 Immortal]</ref> | |KAR (Mesa) (2)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1831/act/592/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2025 Immortal]</ref> | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance | |2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance | ||
| Line 418: | Line 421: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Love in the Dark | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Rainbow | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (1) | |KAR (Mesa) (1) | ||
| | | | ||
| Line 427: | Line 433: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Cloaked by<br />Raven Wings | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Chelsea Sebes | ||
|Rainbow | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) (1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1801/act/521/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2024 Cloaked by Raven Wings]</ref> | |KAR (Mesa) (1)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1801/act/521/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Mesa) 2024 Cloaked by Raven Wings]</ref> | ||
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Solos | |1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Solos | ||