Olivia Bell: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center; " |2015 | ||
| | | style="text-align: center; " |Everyday Princess | ||
| | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Confine | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||