Olivia Bell: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
No edit summary |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Kansas City) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
| Line 33: | Line 33: | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Confine | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | ||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
| Line 41: | Line 41: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Portland) | | style="text-align: center; " |JUMP (Portland) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Radix (Kansas City) | ||