Olivia Bell: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 26: Line 26:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Kansas City)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Kansas City)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos
Line 33: Line 33:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Confine
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Confine
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale)
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Mini Solos
Line 41: Line 41:
| style="text-align: center; " |JUMP (Portland)
| style="text-align: center; " |JUMP (Portland)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Radix (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Radix (Kansas City)