Chloe Lukasiak: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Dancer Gurl 2000
mNo edit summary
Line 943: Line 943:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="5" |2008
| rowspan="6" |2008
|Breakin’ Dishes
|Breakin’ Dishes
|Tap
|Tap
Line 978: Line 978:
|n/a
|n/a
|n/a
|n/a
|-
|Dishpan Hands
|Tap
|unknown
|[[Paige Hyland]]
and others
|Onstage NY (Pittsburgh)
|Gold Award
|-
|-
| rowspan="10" |2009
| rowspan="10" |2009